aktivnosti

detalji o redovnim treninzima – rute, satnice,.. i komentari na Facebook-u

u još jednoj specifočnoj disciplini cestovnog biciklizma Dinamo ima uspješnog predstavnika – Toni Bošnjaković – koji je to potvrdio na međunarodnom nastupu na utrci “Eurokup C1” u Beogradu u sa dva druga mjesta: na cetovnoj utrci i u urci na kronometar.

Prenosimo članak na stranici Sportskih Novost

još jedan odličan uspjeh ovog puta na utrci u Koprivnici: OBA SU ZLATNA u svojim kategorijama a i generalno jaaako dobro: Zoran Orehovec Vet B 2. a Vlatko Sesar Vet C 13. od 58 koliko je završilo (61 startao). oreh_kopr_cilj

Više slika na facebook stranici organizatora B. K. Koprivnica

Maraton u Glini

11. XI maraton u Glini su nastupili i SVI osvojili medalje u svojoj kategoriji: Vlatko Sesar Vet C, Vladimir Fumić Vet D, Mateo Bratić junior i Zoran Orehovec Vet B koji je i generalno drugi što je odličan rezultat – 71 natjecatelj je završio utrku

Ukupni rezultati

CESTOVNO PRVENSTVO RH 2016.

BK Dinamo imao je izvrsne rezultate na cestovnom prvenstvu RH. Član kluba Orehovec je u kategoriji Veterani B zauzeo 1. mjesto, a Vlatko Sesar u kategoriji Veterani C također 1. mjesto. Naš junior Mateo zauzeo je 6. mjesto, a počeo je tek ove godine i ostavio iza sebe neke koji se više sezona natječu.

| Za rekreativce |

-grupna vožnja sa odgovarajućom starosnom i/ili jakosnom skupinom
-upoznavanje sa stazama i cestama u zagrebačkoj okolici
-hitna mehaničarska i ostala pomoć na vožnjama

napomena: stupanj podrške kluba ovisi o natjecateljskim rezultatima i potencijalima

| Sve dobne i spolne skupine su dobrodošle u klub! |

Imaš li natjecateljske ambicije i star si od 13 do 20-ak godina upisom u klub dobivaš mogućnosti:

-zajedničkog i individualnog treninga pod stručnim vodstvom iskusnog trenera sudionika olimpijca